fbpx

Biznesowe okno na Azję中国市场

Huqiao redefiniuje pojęcie „wejść na chiński rynek”. Wydatek 50k PLN na targi w Szanghaju to old school. Z nami wyskalujesz sprzedaż w Chinach bez wychodzenia z biura!

Huqiao历程 powstało w 2019 roku w Warszawie

Huqiao powstało w 2019 roku w Warszawie历程

Huqiao powstało w 2019 roku w Warszawie历程

Huqiao powstało w历程 2019 roku w Warszawie

Huqiao powstało w历程 2019 roku w Warszawie

Zaczynaliśmy jako grupa tłumaczy freelancerów z zacięciem do marketingu i sprzedaży. Postpandemiczna rzeczywistość stała się dla nas okazją do głębszego wejścia w chiński digital. Dziś pomagamy europejskim firmom skalować się w Chinach, popijając kawę 7000 km od Pekinu.

Digitalowe mosty współpracy

Wejście na chiński rynek jest prostsze niż Ci się wydaje!

Jesteśmy zespołem, który pomoże Ci zwiększyć liczbę klientów poprzez działania outreachowe i outboundowe. Nie ważne, czy jesteś gamedeveloperem czy producentem mleka w proszku – z Huqiao wyskalujesz swoją sprzedaż w Chinach i przekonasz się, że rynek chiński jest na wyciągnięcie cyfrowej ręki

1

Współpracujemy tylko z tymi, którym realnie możemy pomóc

2

Zatrudniamy według wartości i według wartości oceniają nas klienci

3

Budujemy własne rozwiązania organizacyjne, usprawniając pracę

4

W procesy ubieramy tylko tyle, ile jest konieczne

Słowem CEO虎队总裁

Marketing, kultura organizacyjna, HR, obsługa klienta – te obszary powinny przenikać się tak mocno, by ciężko było znaleźć granice między nimi. To właśnie w ciągłym dążeniu do tego stanu upatruję źródła sukcesów, które przekładają się na rosnące wykresy sprzedaży czy wartości klienta. Niestety mało kto dostrzega związek między tym, jak firmy się komunikują, a tym, jak radzą sobie z biznesowymi wyzwaniami.
Wojciech Jaworski CEO Huqiao

联系方式Opisz nam swoje wyzwanie,
znajdziemy drogę.

Napisz do nas