fbpx

Mikhail琥桥成员 Fediukovich

Huqiao Consultant

Prowadzę i płatne kampanie, i zespół performance-specjalistów. Wraz z moim teamem dbamy o dobre wyniki naszych klientów i skalowanie ich biznesu.

Dzielę się wiedzą i doświadczeniem na temat reklam w m. in. Facebook, Google, TikTok, LinkedIn, Bing, Amazon itd. Dbam nie tylko o spójną strukturę kampanii, ale też o ogólną strategię i kształtowanie marki.

"
Jeżeli zrobisz wszystko dla realizacji marzenia, to albo go zrealizujesz, albo nie będziesz miał przed sobą wyrzutów sumienia
6 lat w branży
12 różnych rynków
17 odwiedzonych krajów
6 lat w branży
12 różnych rynków
17 odwiedzonych krajów

Kompetencje技能

Nasze kompetencje rozwijamy w modelu T-shaped.

tigers_t tigers_t_hover
Strategia
Analityka
Performance
E-commerce
Social Media
专长

Performance

Specjalizacja to tworzenie i wdrażanie strategii mediowych, analiza wyników i optymalizacja ROAS. Pogłębia znajomość systemów reklamowych i technik skalowania budżetów.

Analityka

Lubi podejmować decyzje na podstawie liczb i danych, dlatego dokładnie analizuje wyniki kampanii, sprawdzając wpływ każdej zmiany i czynników zewnętrznych.

Strategia

Rozumie całość biznesu, a nie tylko performance’ową część, dlatego stawia na strategiczne podejście do projektów. Stara się łączyć w całość różne obszary biznesu i marketingu dla ulepszenia końcowego wyniku.